DAİRELER

Taşucu

 

Taşucu Apart Otel

_______________

 

Taşucu Apart Otel’in daireleri aydınlık ve kullanışlıdır. Otelimiz sıcak ve samimi bir ortama sahiptir. Denize yakın konumu; Taşucu Apart Otel’i diğer birçok apart otelden ayırmaktadır. Taşucu Apart Otel’inde daireler aynı içeriktedir. Manzarasına göre fiyat farklılığı göstermemektedir.

 

Taşucu Apart Otel’in daireleri yaklaşık 45 m² ‘dir. Daireler sade ve zevkli döşenmiştir. Taşucu Apart Otel’in dairelerinde bir yatak odası, salon-mutfak, banyo-tuvalet ve balkon bulunmaktadır.  Yatak odalarında bir çift kişilik yatak, 2 komidin, şifonyer ve bir gardırop bulunmaktadır. Dairelere salondan giriş yapılmaktadır. Açık mutfak olan salonlarımızda yatak olabilen çift kişilik koltuk, masa, sandalye, televizyon, klima, çamaşır makinesi ve çay makinesi bulunmaktadır. Mutfakta ise günlük yemek ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz her türlü mutfak gereci bulunmaktadır. Her dairede buzdolabı ve ocak mevcuttur.

 

Gelişmiş mantolama sistemi ve gelişmiş çift cam yöntemi kullanılarak dış yalıtım çok başarılıdır. Yaz ve Kış aylarında yalıtım siteminin etkisi rahatlıkla görülmektedir.

 

Taşucu Apart Otel’in balkonları yemek yemeye, keyifle ve muhabbetle içeceklerinizi içmeye uygundur. Ayrıca balkonları çamaşırlarınızı asmak için rahatça kullanabilirsiniz.

 

 

Yaz Harici;

_______________

 

Sezon harici dönem, Kasım ayının başından Nisan ayının sonuna kadar olan dönemdir. Taşucu Apart Otel bu aylar içinde de açıktır.

 

Kış aylarında (Aralık- Şubat), hava sıcaklığı Türkiye ortalamasının çok üzerindedir. Bazı günler sıcaklık 20 derecenin üzerine çıkabileceği gibi bazı günler 4 – 5 dereceye kadar da düşebilir. Ama çok soğuk geçen günlerin sayısı iki ya da üç’ü geçmez.

 

Taşucu Apart Otel’in her dairesinde klima bulunduğu için, konuklar sıcak yada soğuk hava koşullarından etkilenmezler.

 

İlkbahar aylarında sıcaklık ortalama 20 derecedir ve hava kurudur. Bu yüzden dağ yürüyüşleri, köy gezileri çok rahat gerçekleşir.

 

Bu aylarda güneş bunaltıcı değildir. Mart ve Nisan aylarında, narenciye ağaçları ilk çiçeklerini açtığı zaman çevredeki renk ve koku zenginliği, çeşitli dağ çiçeklerinin ahengi ve denizden esen okşayıcı rüzgâr unutmayacağınız anılar bırakacaktır.

 

© 2018 - Taşucu Apart