HAKKIMIZDA

Taşucu

 

Taşucu Apart Otel

_______________

 

Taşucu Apart Otelimiz, Taşucu merkezinde olup, faaliyete geçtiği yıl olan 2018’den beri aile tarafından işletilen otelimiz, eşsiz denizimize 500m mesafededir.

 

Taşucu Apart Otel’den limana, barlara, kafelere, restoranlara, çarşıya, kurulan pazara, bankalara, postaneye, alış veriş yapabileceğiniz marketlere kolayca ulaşabilirsiniz. Taşucu Apart Otel Antalya-Mersin Yolu üzerinde olup ulaşım oldukça kolaydır. Minibüs ve otobüs firmalarına çok yakın bir konumdadır.  Ayrıca otelimizin yakın olduğu limandan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne feribot ile gidilebilir.

 

Taşucu Apart Otel şehrin merkezinde olması ve denize yakın konumda olması nedeniyle keyifle dinlenmenize olanak sağlar.  Yemek, gezme ve eğlence sonrası yürüyerek otele döndüğünüzde gürültüden uzak bir şekilde konaklamanızı yapmanızı sağlar.

 

Taşucu Apart Otel’de mutfak-salon, yatak odası, banyo ve balkondan oluşan 18 apartımız vardır. Gelişmiş mantolama sistemi ve gelişmiş çift cam yöntemi kullanılarak dış yalıtım çok başarılıdır. Yaz ve Kış aylarında yalıtım siteminin etkisi rahatlıkla görülmektedir.

 

Tüm apartlarımızda 24 saat sıcak su, klima, uydu sistemi, çamaşır makinesi, TV ve mutfak bulunmaktadır. Kablosuz interneti lobide ve odalarımızda kullanabilirsiniz.

 

Taşucu Apart Otel çalışanları size gezmek istediğiniz yerler, gezilmesi ve görülmesi gereken yerler hakkında ayrıntılı bilgi verebilir.

 

Taşucu Apart Otel dört mevsim hizmetinize açıktır.

 

 

Yaz Harici;

_______________

 

Sezon harici dönem, Kasım ayının başından Nisan ayının sonuna kadar olan dönemdir. Taşucu Apart Otel bu aylar içinde de açıktır.

 

Kış aylarında (Aralık- Şubat), hava sıcaklığı Türkiye ortalamasının çok üzerindedir. Bazı günler sıcaklık 20 derecenin üzerine çıkabileceği gibi bazı günler 4 – 5 dereceye kadar da düşebilir. Ama çok soğuk geçen günlerin sayısı iki ya da üç’ü geçmez.

 

Taşucu Apart Otel’in her dairesinde klima bulunduğu için, konuklar sıcak yada soğuk hava koşullarından etkilenmezler.

 

İlkbahar aylarında sıcaklık ortalama 20 derecedir ve hava kurudur. Bu yüzden dağ yürüyüşleri, köy gezileri çok rahat gerçekleşir.

 

Bu aylarda güneş bunaltıcı değildir. Mart ve Nisan aylarında, narenciye ağaçları ilk çiçeklerini açtığı zaman çevredeki renk ve koku zenginliği, çeşitli dağ çiçeklerinin ahengi ve denizden esen okşayıcı rüzgâr unutmayacağınız anılar bırakacaktır.

 

© 2018 - Taşucu Apart